Hakkımızda

Oktay Rulman

Hakkımızda

Firmamız sektöründe 20 yılı aşkın iş deneyimi, bilgi ve tecrübeye sahiptir.Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini, her yönden önemseyen güçlü, sağlam adımlarla ve büyük bir titizlikle işlerini yürütmektedir.

Her sektöre hitap eden  yüksek kaliteli Avrupa markası Rulmanları stoklarımızda bulabilirsiniz. 20 yıldır her gün olduğu gibi bugün ve gelecekte de geniş ürün yelpazemizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. Hizmet verdiğimiz alanlar kapsamında müşterilere profesyonel bir şekilde yedek parça, sarf malzemesi, hammadde ulaştırmakta ve müşterilerin ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamaktayız. Müşteri odaklılık ilkesi ile birlikte her zaman müşterilerimizi ön planda tutmakta ve onların hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmasını mümkün kılmaktayız.

20 yıldır Rulman  sektöründe başarımızı kanıtlamış bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Yaptığımız tüm işler firmamızın garantisindedir.Güvenli bir teslimat gerçekleştirebilmek için gerekli olan tüm çalışmalar yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerine teslimatımız bulunmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilere, endüstriyel malzemeleri güvenilir bir alt yapı ve uygun fiyatlar dahilinde sunarak onların sunduğumuz hizmetten faydalanmasını ve bu sayede üretim sürecini kalite standartlarının üzerindeki malzemeler ile gerçekleştirmesini sağlamak

Kurulduğumuz günden itibaren, değişen teknoloji ve piyasa beklentilerine uyum sağlayarak yaptığımız işlerle piyasada kendimize yer ve isim edinmek.

Firmamızın amacı; sadece ürün satmak, piyasa tabiri ile günü kurtarmak değil; uzun soluklu, istikrarlı iş birliktelikleri inşa etmektir. Biliyoruz ki rulmanın istenilen verimde ve uzun ömürlü kullanılmasında en büyük etken doğru tercihtir.