Pim Çıkıntılı Zincirler

ZİNCİR, Kısa adımlı veya uzun adımlı zincirler için hatve ekseninden uzayan pimlerle tasarladığı bu zincirler, özel ataşmanların yataklanması, itme veya çekme işlemlerinin gerçekleştirilmesi için müşteri gereksinimlerine göre en iyi malzemelerden imal edilmiş mükemmel işleme teknikleriyle üretmektedir. İstenilen boy ve ölçülerde üretilen pim çıkıntılı zincirler, çıkıntıları sayesinde kolayca kurulabiliyor ve sökülebiliyor. Nakliye ve kurulumu diğer zincirlere göre daha kolaydır. Bazı durumlarda hatve ile de talep edilebilir. Paslanmaz çelikten üretilen, şık dizaynlı ekonomik seçenekler sunan pim çıkıntılı zincirler özel olarak üretilmektedir

Pim Çıkıntılı Zincirler

ZİNCİR, Müşterilerinin tasarladığı konveyör ihtiyaçları doğrultusunda bu pimleri istenilen aralıklarda zincire montaj ederek  zincirin üst seviyelerde verimli ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar. Bu zincirler karbon çelik, çinko-krom kaplama  ve paslanmaz çelik olarak üretilirler.

Pim çıkıntılı zincir çeşitleri, pim çıkıntılı zincirlerin kullanım alanları ve pim çıkıntılı zincir fiyatları için Zincir’e ulaşabilir, DIN 8187 (B serisi) DIN 8188 (A serisi) uyumlu pim çıkıntılı zincirleri serbest ölçülerini incelemek isterseniz sitemizde yer alan e-kataloğa tıklayarak bilgi alabilirsiniz.