A serisi (DIN8188), B Serisi (DIN8187) kısa adımlı normlu zincirler için tek delikli, iki delikli, dik form ve bükümlü form olarak çeşitli ataşmanlar üretmektedir. Tasarım özgürlüğüne bağlı kalarak bu ataşmanları istenilen aralıklarda montajlarını yapıp sevk eder.

Kısa adımlı zincirlerle tasarlanmış konveyörler için tasarlamış olduğu ataşmanlarla müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler üretir. Bu zincirler karbon çelik, çinko-krom kaplama  ve paslanmaz çelik olarak üretilirler.

Bant sistemlerinin çalışmasında önemli bir parça olan kulaklı zincirler, bant üzerine monte edilen sistemlerdir. Fabrikadaki üretim alanlarında kullanılan bu zincirler oldukça önemli bir yere sahiptir. Tek delikli, iki delikli, dik form ve bükümlü form olarak üretilen bu ataşmanlar, konveyör bant taşıyıcı sistemlerinde kullanılabilir. Genellikle transfer amaçlı kullanılırlar. Bant üzerine monte edilen kulaklı zincirler, sistemlerin sorunsuz çalışmasını sağlayacak, üretici firmalara kolaylık sağlayacaktır. İhtiyaç ve kullanım alanına göre istenilen aralıklarda montajlar ve sevk işlemleri yapılan kulaklı zincirler, her türlü numune ve teknik resim esaslı özel zincir üretimi yapılmaktadır. Kulaklı zincirlerin serbest ölçülerini incelemek isterseniz sitemizde yer alan e-kataloğa tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

KULAKLI ZİNCİRLER

Tek Delikli Kulaklı Zincirler (Dik Form)

Tek Delikli Kulaklı Zincirler

İki Delikli Kulaklı Zincirler

İki Delikli Kulaklı Zincirler (Dik Form)