ZİNCİR, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda taşınacak yüke ve çalışma yerine göre zincirlerin bakla, taşıyıcı ataşmanlar ve burçlarında değişiklikler yaparak farklı modellerde ihtiyaca göre zincir üretme kapasitesine sahiptir. Firmamız, numune veya teknik resimlerle yeni tasarlanan zincirleri en hızlı şekilde yüksek kaliteyle üretmektedir.

Zincirlerin kullanılacağı sektörlere göre ihtiyaç doğrultusunda özel üretimi sağlanabilir. Öncelikle zincirlerin ne amaçla kullanılacağına, hangi sektörde kullanılacağına, taşıyacağı yük ise bu yükün ne olacağına ve ardından kullanılan uygulamaya göre ataşman olarak kullanılıp kullanılmayacağı belirlenir ve bu doğrultuda üretim yapılır. Yükün ağırlığına ve yapısına uygun olarak dayanıklılık ve güç arttırılabilir. Üretim aşamasında bu faktör de gözetilmelidir.

Yük, transfer ve tahrik zincirleri çeşitleri de bulunan endüstriyel zincirler, en çok tercih edilen özel zincirler arasında yer almaktadır. Özellikle makaralı zincirlerde bakla, taşıyıcı, burç ve ataşmanlarda değişiklikler yaparak özel üretim sağlanmaktadır.

Zincir de numune ve teknik resimlere bağlı kalarak her türlü özel üretim yapar ve kullanıcıya en uygun zincir üretimini sunmaktadır.